Бланки звітів до Фонду ТВП (соцстрах)

Необхідні звіти до Фонду соціального страхування (соцстрах) у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (ТВП) в Україні представлені на нашому сайті у вигляді бланків форм Ф4 -ФСС з ТВП та Ф14 -ФСС з ТВП. Звіти подаються до органів Фонду в повному обсязі страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття його на облік в органі Фонду або за місцем обліку, зазначеним в Державному реєстрі (для зареєстрованих після 01.01.2011 р.). Звіти на паперових носіях завіряються підписами керівника, головного бухгалтера (за наявності такої посади у страхувальника) та скріплюються печаткою (за наявності). Паперові звіти подаються в друкованому вигляді або заповнюються українською мовою друкованими літерами без помарок та виправлень кульковою ручкою з синім або чорним чорнилом. У разі незаповнення того чи іншого рядка в звітах через відсутність операції цей рядок прокреслюється. Звіти формуються у двох примірниках. Один примірник звіту з відміткою органу Фонду про його прийняття зберігається у страхувальника, другий — в органі Фонду. Більш детальніше дивіться в інструкції з заповнення форм.

Бланк Ф14-ФСС з ТВП — це звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих оздоровчих закладів . Подається до органів фонду щоквартально.

Бланк форми Ф4-ФСС з ТВП — форма звіту по коштах загальнообов’язкового соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. Подається до органів фонду за 1 квартал, за 1 півріччя, за 9 місяців, за рік.

Детальнішу інформацію дивіться в бланках звітів та інструкції з заповнення цих форм:
Форма Ф4-ФСС з ТВП;
Форма Ф14-ФСС з ТВП;
Інструкція, щодо заповнення.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.