Бланк заяви-розрахунку до ФСС від НВВ на відшкодування витрат, пов’язаних із виплатами потерпілим унаслідок нещасного випадку на виробництві

Бланк заяви-розрахунка затверджено Постановою правління фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (ФСС від НВВ) № 24 від 27.04.2007 «Про затвердження Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат». Бланк заяви-розрахунка викладено у додатку до Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат. Згідно тексту постанови, кошти для здійснення страхувальником виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю потерпілого, доплати до середнього заробітку, який потерпілий мав до ушкодження здоров’я, при тимчасовому переведенні його на легшу роботу, а також на поховання та пов’язані з цим ритуальні послуги виділяються Фондом на підставі заяви-розрахунку за формою згідно з додатком.

Інформація, внесена страхувальником до заяви-розрахунку, підтверджується підписами керівника та головного бухгалтера, які є відповідальними за її достовірність. Заява-розрахунок складається страхувальником у двох примірниках, один з яких зберігається у страхувальника, а другий — в робочому органі виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням страхувальника. Робочий орган виконавчої дирекції Фонду протягом десяти днів з дня подання страхувальником документів, перевіряє правильність нарахування сум, пов’язаних з вищезазначеними виплатами, та перераховує страхувальнику кошти у сумі, зазначеній у заяві-розрахунку.

Детальніше дивіться бланк заяви-розрахунка:
Скачати бланк заяви-розрахунка — формат MS Word.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Заявления с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.