Бланк маршрутного (подорожнього) листа

Подорожні листи — це багатофункціональні документи. Тобто шляхові листи використовують для контролю: роботи транспортних засобів, роботи водіїв, використання палива.  Наказ № 74 втратив силу після виходу Наказу № 95, яким було затверджено форму подорожнього листа легкового автомобіля та інструкція щодо її застосування. Ситуація з обов’язковістю використання подорожніх листів і до цієї події була неоднозначна. З 2011 року були деякі зміни в спеціальне законодавство і набрав чинності Податковий кодекс України, положеннями якого встановлено досить жорсткі вимоги до документального підтвердження податкових витрат.

Після того, як Законом № 3565 з тексту Закону № 2344 були вилучені слова «дорожній лист», зникла його згадка безпосередньо і в статті 48, в якій, як уже зазначалося, наводяться документи, на підставі яких здійснюються вантажні перевезення. Ця подія стала розцінюватися як скасування подорожнього листа як необхідного документа. Але це не зовсім так. Він залишився обов’язковим, адже у статті 48 в числі інших названі «інші документи, передбачені законодавством». У Постанові КМУ № 207 подорожній лист в якості постійного «учасника» дорожнього руху є в тому ж статусі. Відповідно, від його наявності у водіїв юридичної особи чинне законодавство не звільняє.

Бланки маршрутних (подорожніх) листів Ви можете переглянути та скачати безкоштовно перейшовши за посиляннями, що представлені нижче. Бланки знаходяться в форматі Word та/або Excel:

Запись опубликована в рубрике Бланки, Листы с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.