Бланк форми Ф14-ФСС з ТВП. Бланк звіту по путівки на санаторно-курортне лікування та путівках до дитячих закладів оздоровлення

Звіт складається за кожен квартал окремо і подається до органів Фонду соціального страхування не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Заповнюється в гривнях з копійками. Бланк форми Ф14-ФСС з ТВП викладено у додатку 2 до «Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», що викладений в постанові № 54 від 17.09.2012 р. Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та пункти до дитячих закладів оздоровлення заповнюється з вказанням назви підприємства та кода ЄДРПОУ. Також вказується період, за який подається звіт (1,2,3,4 квартал).

Далі заповнюється таблиця з вказанням кількості та суми путівок за такими видами: У санаторії та пансіонати з лікуванням; У реабілітаційні відділення санаторіїв (заповнюється лікувально-профілактичним закладом); У санаторії для дітей з батьками; У дитячі спеціалізовані санаторії; У дитячі заклади оздоровлення; У бальнеологічні та грязелікарні. Далі заповнюється таблиця за кількістю виданих путівок та сумі їх вартості для: Безкоштовних; За 10% вартості; За 20% вартості; За 30% вартості; За 50% вартості. Більш детальнішу інформацію про порядок заповнення дивіться в інструкції з заповнення форми.

В кінці бланку керівних підприємства та бухгатрел засвідчують свої підписи та вказують дату складання звіту. Після цього звіт подяється до органів Фонду СС з ТВП.

Детальніше дивіться бланк форми Ф14-ФСС з ТВП:
Скачати бланк форми Ф14-ФСС — формат MS Word.
Дивіться також інструкцію, щодо заповнення звіту Ф14 ФСС з ТВП.

        

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.