Бланк форми Ф4-ФСС з ТВП. Бланк звіту по коштах загальнообов’язкового соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням

Форма № 4 застосовується, починаючи зі звіту за I квартал. Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками та подається до органів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Бланк форми є Додатком № 1 до Постанови № 56 від 16.11.2011 р. «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням». У шапці звіту вказується найменування страхувальника, реєстраційний номер страхувальника в органі ФСС з ТВП, код ЄДРПОУ, реєстраційний номер в держреєстрі (для зареєстрованих після 01.01.2011), банківські дані (МФО, номер рахунку, назва банку). Місцезнаходження юридичної особи (або адреса проживання фізичної), телефон. Далі вказується за який період подається звіт.

Після цього заповнюється 2 розділи: 1 — розрахунки по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування, 2 — розшифрування видатків за рахунок страхових коштів Фонду. Докладніше про те, як заповнюється цей звіт, Ви знайдете в інструкції щодо заповнення.  Після заповнення в кінці документа вказується дата, ПІБ та підпис керівника підприємства, а також ПІБ та підпис головного бухгалтера. Після прийняття звіту відповідальна особа ФСС з ТВП зазначає у звіті своє прізвище і ставить підпис про прийняття.

Детальніше дивіться бланк:
Завантажити бланк — формат MS Word.
Завантажити бланк звіту — формат MS Excel.
Дивіться також: Інструкція по заповненню форми Ф4-ФСС.

       

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.