Меморіальний ордер N 7. Бланк форми N 410 (бюджет) та 410-авт (бюджет). Накопичувальна відомість за розрахунками в порядку планових платежів

Бланки меморіального ордера N 7 (накопичувальна відомість за розрахунками в порядку планових платежів) (форма N 410 бюджет та 410-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Згідно даного закону у накопичувальній відомості ведеться облік розрахунків за продукти харчування, медикаменти та перев’язувальні засоби, що здійснюються в порядку планових платежів. Облік ведеться окремо за кожним постачальником, для якого відводиться необхідна кількість рядків з метою відображення операцій протягом місяця в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

Операції за розрахунками в порядку планових платежів, що здійснюються за рахунок коштів спеціального фонду, ведуться в окремому ордері за даною формою. Записи в накопичувальну відомість заносяться за кожним документом (платіжним дорученням, рахунком та ін.) в міру здійснення операцій. Перерахування постачальникам планового авансу супроводжується записами в дебет субрахунку 361 «Розрахунки в порядку планових платежів» та кредит відповідних кореспондентських субрахунків за графами 2, 5, 8-12.

Отримання продуктів харчування, медикаментів та перев’язувальних засобів від постачальників супроводжується записами в кредит субрахунку 361 «Розрахунки в порядку планових платежів» та дебет відповідних кореспондентських субрахунків за графами 2, 5, 14-22. «Залишок на кінець місяця за субрахунком 361» вираховується загальний та окремо за кожним постачальником у розрізі кодів економічної класифікації видатків. Для одержання позиції «Сума оборотів за меморіальним ордером» вираховуються суми операцій на реєстраційних (спеціальних реєстраційних, поточних) рахунках установи та за отримані установою продукти харчування. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 410-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 410-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми № 410.

Детальніше дивіться бланки форм меморіального ордера №7.
Скачать бланк форми N 410 — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 410-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.