Меморіальний ордер N 12. Бланк форми N 411 (бюджет) та 411-авт (бюджет). Зведення накопичувальних відомостей про витрачання продуктів харчування

Бланки меморіального ордера N 12 (зведення накопичувальних відомостей про витрачання продуктів харчування) (форма N 411 бюджет та 411-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Меморіальний ордер № 12 використовується в тих випадках, коли установою складається декілька накопичувальних відомостей про витрачання продуктів харчування. Меморіальний ордер складається в кінці місяця на підставі накопичувальних відомостей про витрачання продуктів харчування окремо за кожною матеріально відповідальною особою (установою).

До меморіального ордера N 12 переносяться підсумки з відомостей витрачання продуктів харчування за відповідною кореспонденцією рахунків. Крім того, в ордері записуються дані з інших видаткових документів на продукти харчування (актів про нестачу продуктів харчування, про повернення на базу та ін.). Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 411-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 411-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 411.

Детальніше дивіться бланк.
Скачати бланк форми N 411 — формат MS Word.
Скачати бланк форми N 411-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.