Бланк форми N 382 (бюджет) та N 382-авт. Меморіальний ордер N 3 — Накопичувальна відомість руху грошових коштів спеціального фонду в органах Державного казначейства України (установах банків)

Бланк меморіального ордера N 3 (накопичувальна відомість руху грошових коштів спеціального фонду в органах Державного казначейства України (установах банків)) (форма N 382 бюджет) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Згідно закону ця форма використовується для відображення в обліку операцій з надходження на рахунок установи доходів та здійснення касових видатків спеціального фонду, тобто вибірки з надходження та витрачання коштів зі спеціальних реєстраційних (поточних) рахунків в органах Державного казначейства України (установах банків).

При наявності декількох рахунків в органах Державного казначейства України (установах банків), відкритих на ім’я бюджетної установи, накопичувальні відомості складаються окремо за кожним спеціальним реєстраційним (поточним) рахунком, які нумеруються N 3-1, 3-2, 3-3 та ін. Операції з руху коштів спеціального фонду в іноземній валюті оформляються окремими меморіальними ордерами за видами валют.

Записи операцій в накопичувальні відомості здійснюються на підставі щоденних виписок зі спеціальних реєстраційних (поточних) рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України (установах банків), з доданням до них підтвердних документів (платіжних доручень тощо).

У накопичувальній відомості руху грошових коштів спеціального фонду в іноземній валюті на рахунках в установах банків (субрахунок 318 «Поточні рахунки в іноземній валюті») за кожною випискою банку записи здійснюються окремими рядками в національній та іноземній валюті. У графі «N з/п» такі записи відображаються за одним порядковим номером.

Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна». Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 382-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою № 382-АВТ здійснюється аналогічно порядку складання форми № 382.

Детальніше дивіться бланк меморіального ордеру N 3.
Скачать бланк форми N 382 — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 382-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів одним файлом — формат PDF.

       

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.