Меморіальний ордер N 8. Бланк форми N 386 (бюджет) та 386-авт (бюджет). Накопичувальна відомість за розрахунками з підзвітними особами

Бланки меморіального ордера N 8 (Накопичувальна відомість за розрахунками з підзвітними особами) (форма N 386 бюджет та 386-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Згідно даного закону у накопичувальній відомості ведеться облік розрахунків з підзвітними особами в розрізі кодів економічної класифікації видатків. Накопичувальна відомість за субрахунком 362 «Розрахунки з підзвітними особами» складається щомісячно позиційним способом.

Операції за розрахунками з підзвітними особами, що здійснюються за рахунок коштів спеціального фонду, ведуться в окремому ордері за даною формою. Операції з видачі грошових коштів під звіт і відшкодування перевитрат супроводжуються записами за дебетом субрахунку 362 «Розрахунки з підзвітними особами». Дані про невикористані та повернені підзвітною особою до каси бюджетної установи авансові суми, а також про витрачені суми авансу та затверджені суми витрат відповідно до авансового звіту записуються за кредитом субрахунку 362.

Інші записи здійснюються у випадках придбання підзвітними особами необоротних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів. «Залишок на кінець місяця за субрахунком 362» розраховується загальний та окремо за кожною підзвітною особою в розрізі кодів економічної класифікації видатків. При підрахуванні позиції «Сума оборотів за меморіальним ордером» вираховуються суми операцій з руху коштів у касі установи. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги«Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 386-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 386-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 386.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордеру № 8.
Скачати бланк форми N 386 — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 386-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.