Меморіальний ордер N 9. Бланк форми N 438 (бюджет) та 438-авт (бюджет). Накопичувальна відомість про вибуття та переміщення необоротних активів

Бланки меморіального ордера N 9 (Накопичувальна відомість про вибуття та переміщення необоротних активів) (N 438 бюджет та 438-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Ці форми використовуються для обліку вибуття та переміщення до інших установ, організацій та матеріально відповідальних осіб матеріальних цінностей, що відносяться до необоротних активів. Записи в них здійснюються щодо кожного документа («Акт прийняття-передачі основних засобів» ф. N ОЗ-1, «Акт про списання основних засобів» ф. N ОЗ-3, «Акт про списання автотранспортних засобів» ф. N ОЗ-4, «Акт про списання вилученої з бібліотеки літератури» ф. N ОЗ-5) із зазначенням матеріально відповідальної особи.

Якщо щодо необоротного активу, що вибуває, нарахований знос, то він відображається за дебетом відповідного субрахунку рахунку 13 «Знос необоротних активів». Сума зносу вираховується з даних інвентарних карток з обліку необоротних активів. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером. Одночасно відповідні записи здійснюються у відповідних інвентарних картках обліку необоротних активів.

Форма N 438-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 438-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 438.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордеру № 9.
Скачать бланк форми N 438 — формат MS Word.
Скачати бланк форми N 438-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.