Видатковий касовий ордер. Бланк форми N КО-2 скачать

Бланк видаткового касового ордера (форма N КО-2) викладено у додатку N 3 до «Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», що затверджено постановою правління Національного банку України № 637 від 15.12.2004р. Згідно цього положення видатковий касовий ордер — це первинний документ, що застосовується для оформлення видачі готівки з каси. Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами або видатковими відомостями. Документи на  видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником. До видаткових ордерів можуть додаватися заява на видачу готівки, розрахунки тощо.

Якщо на доданих до видаткових касових ордерів документах, заявах, рахунках тощо є дозвільний напис керівника підприємства, то його підпис на видаткових касових ордерах не обов’язковий.

У разі видачі окремим фізичним особам готівки (у тому числі працівникам підприємства) за видатковим касовим ордером або видатковою відомістю касир вимагає пред’явити паспорт чи документ, що його замінює, записує його найменування і номер, ким і коли він виданий. Фізична особа розписується у видатковому касовому ордері про одержання готівки із зазначенням одержаної суми (гривень — словами, копійок — цифрами), використовуючи чорнильну або кулькову ручку з чорнилом чорного кольору.

Детальніше дивіться бланк видаткового касового ордера:
Скачать бланк типової форми N КО-2 — формат MS Word.
— Дивіться також: Форма видаткового касового ордера N 2 КО-2.
— Дивіться також: Прибутковий касовий ордер N КО-1.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.