Податкова декларація платника єдиного податку юридичної особи (старий та новий бланк) та приклад заповнення форми декларації

Бланк форми податкової декларації платника єдиного податку юридичної особи було затверджено Наказом Міністерства фінансів України № 1688 від 21.12.2011 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку». Згодом форму було змінено згідно з Наказом Міністерства фінансів України № 1159 від 07.11.2012 «Про внесення змін до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 21 грудня 2011 року № 1688». Згідно п.49.18.2 Податкового кодексу декларацію необхідно надати протягом 40 календарних днів після закінчення звітного періоду.

Згідно з п.49.3 Податкового кодексу декларація може бути надана в податковий орган одним з 3-х способів:

  • особисто представником підприємства або уповноваженим на це особою;
  • поштою з повідомленням про вручення й описом вкладеного;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Стара форма податкової декларації платника єдиного податку юридичної особи:

   

Скачать бланк старої форми податкової декларації — формат MS Word.

Приклад заповнення старої форми податкової декларації платника єдиного податку юридичної особи:

Зазначемо поля які необхідно заповнювати (приклад заповненої декларації платника єдиного податку юридичної особи дивіться на малюнку ліворуч):

— «Порядковий номер за рік» — зазначається номер послідовно нарастаючим числом від кількості поданих відповідних декларацій за рік.

— «Звітна» — якщо декларація подається вперше до закінчення граничного терміну її здачі.

— «Звітна нова» — якщо до закінчення граничного строку подання декларація за звітний період надається повторно з виправленими показниками.

— «Уточнююча» — якщо декларація з виправленими показниками подається за будь-який звітний період, за яким минув граничний термін її надання;

— «Податковий (звітний) період» — декларація складається наростаючим підсумком з початку року, тому вона повинна бути надана за наступні звітні періоди: квартал, півріччя; три квартали; рік. При необхідності юрособи можуть подати декларацію за період, відмінний від вищенаведених. Для цього передбачено поле «місяць». У такому разі декларація заповнюється за період з початку року по вказаний в даному полі місяць включно.

— «Податковий (звітний) період, що уточнюється» — заповнюється у разі подання уточнюючої декларації.

«Платник податку» — розділ, в якому зазначаються відомості про платника: повне найменування відповідно до статуту підприємства, код ЄДРПОУ, КВЕД, код організаційно-правової форми підприємства згідно КОПФГ, податкова адреса (місцезнаходження) платника.

— «Найменування органу державної податкової служби, до якого подається податкова декларація» —  назва податкової, в якій перебуває на обліку підприємство, і куди подається декларація.

— «Середньооблікова кількість працівніків (осіб)» — показник середньооблікової чисельності працівників розраховується відповідно до «Інструкції зі статистики кількості працівників«.

Далі заповнюється основна частина — «Показники», підказки до заповнення яких маються в кажному бланкі декларації.

В кінці декларації та додатку зазначаються: дата подання декларації; ідентифікаційний номер, прізвище, ініціали та підпис директора підприємства; ідентифікаційний номер, прізвище, ініціали та підпис головного бухгалтера (або бухгалтера).

Нова форма податкової декларації платника єдиного податку юридичної особи.

Заповнення нової форми декларації не суттєво відрізняється від заповнення старої форми. Алгоритм заповнення дивіться вище.

Бланк нової форми податкової декларації платника ЄП юр. особи:
Скачать бланк нової форми податкової декларації — формат MS Excel.

           

Запись опубликована в рубрике Бланки, Декларации с метками , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.