Декларація про валютні цінності, доходи та майно (бланк + порядок заповнення) за кордоном

Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами затверджено Наказом Міністерства фінансів України № 207 від 25 грудня 1995 р. «Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами».

Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності в регіональних відділеннях Національного банку України та в державних податкових інспекціях за місцем знаходження суб’єктів підприємницької діяльності.

Обов’язкове декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності щоквартально в терміни, встановлені для подання квартальної та річної бухгалтерської звітності, починаючи з підсумків за 1995 рік, а спільними підприємствами з іноземними інвестиціями — щоквартально до 20 числа наступного місяця за звітним кварталом і у терміни, встановлені для подання річної звітності, починаючи з підсумків діяльності за 1995 рік.

Декларація складається з п’яти розділів. Перший розділ «Загальні відомості» повинен містити в собі такі дані:

  • повна назва резидента;
  • адреса резидента;
  • код ЄДРПОУ резидента;
  • повна назва та адреса уповноваженого банку України, в якому резидентом відкрито рахунок в національній валюті  України, номер цього рахунку;
  • повна назва та адреса уповноважених банків України, в яких резидентом відкрито валютні рахунки, коди валют цих  рахунків, їх номери;
  • назви, країни та адреси іноземних банків, у яких резидентом відкрито рахунки, коди валют цих рахунків, їх номери (всі зазначені реквізити вказати англійською та українською мовами).

Другий розділ — «Фінансові вкладення», третій — «Майно та товари за кордоном», четвертий — «Доходи (дивіденди) в іноземній валюті, одержані за межами України», п’ятий — «Інформаційні відомості».

Детальніше дивіться бланк.
Скачать бланк декларації — формат MS Word.
Дивись також:
Довідка про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами;
Довідка про відсутність за межами України валютних цінностей.

       

Запись опубликована в рубрике Бланки, Декларации с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.