Довідка про відсутність за межами України валютних цінностей бланк

Бланк довідки про відсутність за межами України валютних цінностей відображено у Додатку 2 до Листа НБУ, ДПАУ, Держмитслужби України № 13-226/53-188 від 09.01.98 р., № 206/10/22-0117 від 09.01.98 р., та № 11/3-247 від 12.01.98 р. «Щодо подання Декларації про валютні цінності та майно«.

Згідно зі статтею 2 Указу Президента України від 18.06.94 р. N 319/94 «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами» зі змінами та доповненнями, внесеними Указом Президента України від 06.11.97 р. N 1246/97, незалежно від строків подання бухгалтерської звітності на вимогу суб’єктів підприємницької діяльності, які планують здійснення зовнішньоекономічної діяльності та не мають валютних цінностей та майна за межами України, державні податкові адміністрації реєструють видані такими суб’єктами довідки про відсутність у них валютних цінностей та майна за межами України.

Після реєстрації в державній податковій адміністрації за місцезнаходженням суб’єкта підприємницької діяльності зазначена довідка є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

Детальніше дивіться бланк.
Скачати бланк довідки — формат MS Word.
Дивись також:
Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами;
Довідка про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Справки с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.