Бланк довідки про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами

Бланк довідки «Про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами» затверджено наказом № 207 Міністерства фінансів України від 25 грудня 1995 р. як додаток до цього закону.

Довідка встановленої форми видається державними податковими інспекціями суб’єктам підприємницької діяльності на їх звернення після проведення декларування регіональними відділеннями Національного банку України (бланк декларації про валютні цінності, доходи та майно за кордоном).

Ця довідка є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

В бланку зазначаються дані про одержувача довідки: повна назва, код ЄДРПОУ та адреса резидента, реквізити розрахункового рахунку резидента та назва й адреса банку, де відкрито цей рахунок та дата, станом на яку видається довідка.

Детальніше дивіться бланк.
Скачати бланк довідки — формат MS Word.
Дивись також:
Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами;
Довідка про відсутність за межами України валютних цінностей бланк.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Справки с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.