Додаток 4 пенсійний фонд бланк. Форма N Д4 (місячна) ЄСВ. Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів ПФУ.

Увага! Наказом Міндоходів України № 454 від 09.09.2013 затверджено нову форму звіту.

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування подають страхувальники, фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, які використовують працю фізичних осіб, районні (міські) управління праці та соціального захисту населення. Звіт подають до органів Пенсійного фонду України (управлінням Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах).

Звіт подають не пізніше ніж через 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.

Детальніше дивіться бланк:
Скачати звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів ПФУ. — формат MS Excel.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария: Додаток 4 пенсійний фонд бланк. Форма N Д4 (місячна) ЄСВ. Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів ПФУ.

  1. Аня говорит:

    Ця форма вже не належить пенсійному фонду

  2. Бухгалтер говорит:

    Так, на сьогодні вже звіт за формою Д4 затверджено Міністерством доходів і зборів (наказ 454)

Комментарии запрещены.