Додаток 5 (пенсійний фонд) — бланк. Форма Д5 (річна). Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (ЄСВ) — скачати бланк та зразок

Внески по ЄСВ на сьогоднішній день адмініструє не Пенсійний фонд, а Міністерство доходів і зборів України. Форми бланків ЄСВ було змінено згідно наказу Міністерства № 454 від 09.09.2013 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (форма № 5 річна) є додатком 5 до цього Порядку. Звіт подають ФОП, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування самі за себе (до 10 лютого року, наступного за звітним періодом); а також особи, які забезпечують себе роботою самостійно, — відповідним органам доходів і зборів за місцем реєстрації (до 01 травня року, наступного за звітним періодом).

Звіт складається з шапки та 4 таблиць:
— Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями.
— Таблиця 2. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування.
— Таблиця 3. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування особами, які забезпечують себе роботою самостійно.
— Таблиця 4. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства.

Більш детальніше дивіться бланк форми Д5:
Скачати бланк Додатку 5 (форма Д5 річна) — формат MS Excel.
— Дивіться також: Бланки ЄСВ (окремі додатки та таблиці) та інструкція з їх заповнення.
— Дивіться також: Стара форма Додатку 5.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.