Меморіальний ордер. Бланк форми N 274 (бюджет) та ф.274-авт

Бланки меморіального ордера (форма N 274 бюджет та 274-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Меморіальний ордер ф. N 274 застосовується для відображення операцій, що не фіксуються в меморіальних ордерах N 1-16, та для операцій, за якими не потрібно складати накопичувальні відомості та зведення. Записи в меморіальному ордері здійснюються як за окремими первинними документами, так і за групами однорідних документів. Кореспонденція субрахунків у меморіальному ордері записується в залежності від характеру операцій за дебетом одного субрахунку та за кредитом іншого субрахунку чи дебету одного субрахунку та кредиту декількох субрахунків, або навпаки, за кредитом одного субрахунку і дебетом декількох.

Таким меморіальним ордерам присвоюються номери, починаючи з 17 за кожний місяць окремо. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна». Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 274-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 274-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 274.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордера.
Скачать бланк форми N 274 (бюджет) — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 274-авт (бюджет) — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.