Меморіальний ордер N 10. Бланк форми N 439 (бюджет) та 439-авт (бюджет). Накопичувальна відомість про вибуття та переміщення малоцінних та швидкозношуваних предметів

Бланки меморіального ордера N 10 (Накопичувальна відомість про вибуття та переміщення малоцінних та швидкозношуваних предметів) (форма N 439 бюджет та 439-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Ці форми використовуються для обліку вибуття та переміщення до інших установ, організацій та матеріально відповідальних осіб малоцінних та швидкозношуваних предметів. Записи здійснюються за кожним документом із зазначенням матеріально відповідальної особи. У кінці місяця підсумки по всіх графах підраховуються. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна». Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 439-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 439-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 439.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордеру №10.
Скачать бланк форми N 439 — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 439-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.