Меморіальний ордер N 14. Бланк форми N 409 (бюджет) та 409-авт (бюджет). Накопичувальна відомість нарахування доходів спеціального фонду бюджетних установ

Бланки меморіального ордера N 14 (Накопичувальна відомість нарахування доходів спеціального фонду бюджетних установ) (форма N 409 бюджет та 409-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Накопичувальна відомість використовується для обліку операцій нарахування доходів спеціального фонду (субрахунки 711 «Доходи за коштами, отриманими як плата за послуги», 712 «Доходи за іншими джерелами власних надходжень бюджетних установ», 713 «Доходи за іншими надходженнями спеціального фонду»). На кожен вид доходів спеціального фонду відкриваються окремі меморіальні ордери, які нумеруються відповідно N 14-1, 14-2, 14-3.

У кінці місяця підбиваються всі підсумки та позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна». Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 409-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 409-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 409.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордера № 14.
Скачать бланк форми N 409 (бюджет) — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 409-авт (бюджет) — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.