Меморіальний ордер N 15. Бланк форми N 406 (бюджет) та 406-авт (бюджет). Зведення відомостей за розрахунками з батьками на утримання дітей

Бланки меморіального ордера N 15 (зведення відомостей за розрахунками з батьками на утримання дітей) (форма N 406 бюджет та 406-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Згідно закону у централізованих бухгалтеріях на підставі відомостей за розрахунками з батьками складається зведення відомостей. Зведення відомостей відкривається виведенням залишку на початок місяця. У кінці місяця за всіма графами підраховуються підсумки на кінець місяця. Усі записи здійснюються окремо за кожною обслуговуючою установою (дитячою групою). Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 406-авт використовується при автоматизованому ведені бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 406-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 406.

Детальніше дивіться бланки форм меморіального ордера N 15.
Скачать бланк форми N 406 (бюджет) — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 406-авт (бюджет) — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.