Меморіальний ордер N 6. Бланк форми N 409 (бюджет) та 409-авт (бюджет). Накопичувальна відомість за розрахунками з іншими кредиторами

Бланки меморіального ордера N 6 (накопичувальна відомість за розрахунками з іншими кредиторами) (форма N 409 бюджет та 409-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Згідно закону у меморіальному ордері ведеться облік розрахунків з різними підприємствами, установами та організаціями, які є кредиторами бюджетної установи. Відомість складається за субрахунком 675 «Розрахунки з іншими кредиторами» окремо за кожним кредитором та в розрізі кодів економічної класифікації видатків. Записи в ній здійснюються позиційним методом — за кожною операцією, що підтверджена документом (платіжним дорученням, рахунком-фактурою тощо).

Операції за розрахунками з кредиторами, що здійснюються за рахунок коштів спеціального фонду, ведуться в окремому ордері за даною формою. Отримані матеріальні цінності та послуги, за які установа розрахується в майбутньому, або зараховані грошові кошти за матеріальні цінності та послуги, що будуть відвантажені та надані установою в майбутньому, супроводжуються записами в кредит субрахунку 675 «Розрахунки з іншими кредиторами» та дебет кореспондентських субрахунків за графами 2, 5, 8 — 12 у рядку відповідного кредитора.

«Залишок на кінець місяця за субрахунком 675» розраховується загальний та окремо за кожним кредитором у розрізі кодів економічної класифікації видатків. Для одержання позиції «Сума оборотів за меморіальним ордером» вираховуються суми операцій на реєстраційних (спеціальних реєстраційних, поточних) рахунках установи та за нарахованими доходами установи. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 409-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 409-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми № 409.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордера № 6.
Скачать бланк форми N 409 (бюджет) — формат MS Word.
Скачать бланк форми N 409-авт (бюджет) — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.