Методичні рекомендації щодо порядку заповнення Звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до ФСС від НВВ

Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за формою, визначеною пунктом 2.2 постанови правління Фонду «Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України» № 31 від 30.11.2010, щоквартально подається страхувальниками, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати коштів до Фонду, що утворилась до 01.01.2011 року, до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від НВВ та професійних захворювань України за місцем їх обліку у такі строки: до 20 квітня; 20 липня; 20 жовтня; 25 січня. У заголовній частині Звіту відображаються: код ЄДРПОУ — для юридичних осіб страхувальника, ідентифікаційний номер — для фізичних осіб (за наявності), N страхового свідоцтва страхувальника у Фонді, повна назва страхувальника (відповідно до установчих документів), фактична адреса, телефон, назва Звіту та період, за який його складено, встановлені строки отримання заробітної плати.

В рядку «Залишок заборгованості на початок звітного кварталу» вказується сума заборгованості зі сплати страхових коштів на початок звітного кварталу, що виникла у минулих роках до 01.01.2011 року. В тому числі враховується виявлена робочими органами виконавчої дирекції Фонду під час перевірки після 01.01.2011 року заборгованість зі сплати страхових внесків та нарахована пеня, які не сплачено на початок звітного кварталу. Також у графі «пеня» відображається самостійно нарахована пеня, що не сплачена на початок звітного кварталу. Більше інформації дивіться в файлі тексту інструкції.

Детальніше дивіться інструкцію щодо порядку заповненя звіту:
Методичні рекомендації — формат MS Word.
Дивіться форму та бланк звіту.
Або завітайте на наш Форум.

Запись опубликована в рубрике Информация с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.