Оновлення OPZ скачать (оновлення ОПЗ)

ОПЗ (OPZ) — це програма по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку. Даний програмний продукт призначений для формування податкової звітності в електронному вигляді у форматі XML згідно наказу Державної податкової адміністрації України № 242 від 03.05.2006 «Про затвердження формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків». Метою створення даного програмного забезпечення було надання можливості швидкого формування податкової звітності в електронному вигляді, з дотриманням правил структурного контролю та проведенням камеральної перевірки.

Для роботи з найбільш актуальними версіями документів та чинним законодавством дане програмне забезпечення необхідно періодично оновлювати. Для оновлення необхідно завершити роботу зі старою версією програми (закрити її), а потім запустити файли оновлення.

Для оновлення програми OPZ Вам необхідно завантажити файли оновлення з:
- сайту підтримки OPZ.
- сайту Міндоходів.
- Або завітайте на наш Форум.

Запись опубликована в рубрике Программы с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>