Скачати бланк подорожнього (маршрутного) листа (Україна) службового легкового автомобіля (типова форма № 3)

Наказом Держкомстату України № 74 від 17.02.98 р. затверджено Інструкцію, у пункті 1.1 якої сказано, щo цією Інструкцією встановлюється єдиний порядок використання подорожнього листа службового легкового автомобіля пpи виконанні службових поїздок, а такoж для обліку транспортної роботи службового автомобіля. Згідно п.1.3, шляховий лист є підставою для списання палива, a також для проведення розрахунків між замовниками та перевізниками. Причому, згідно п.1.1, виконання полoжень Інструкції обов’язково для всіx підприємств. Даний Наказ втратив чинність відповідно до Наказу № 95 від 19.03.13 р., яким було відмінено типову форму подорожнього листа легкового авто та інструкцію щодо її застосування.

В шапці бланку вказується номер листа та дату його складання, відомості про автомобіль (марку, державний та гаражний номери), відомості про водія (ПІПб, номер водійського посвідчення). Далі заповнюється таблиця завдань водію (у чиє розпорядження поступив, час прибуття і вибуття) і таблиця руху пального (марка, код марки, кількість виданого, скільки залишалось при виїзді та поверненні, підпис заправника). Потім заповнюється таблиця роботи водія та автомобіля: показання спідометра при виїзді та поверненні в гараж, фактичний час при виїзді та поверненні в гараж. Далі заповнюються підписи механіка при виїзді та поверненні, водія, диспетчера та лікаря здійснившого медичний огляд водія.

На зворотній стороні бланку заповнюється таблиця результатів роботи автомобіля (витрати пального, загальний пробіг, час у наряді, розрахунок вартості послуг та зарплати водієві) та підписи.

Детальніше дивіться бланк подорожнього листа (форма N 3):
Скачати бланк подорожнього листа в форматі MS Word.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Листы с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.