Свідоцтва платника єдиного податку — бланк

Форму свідоцтва платника єдиного податку затверджено Наказом Міністерства фінансів України № 1675 від 20.12.2011 р. Бланк свідоцтва є документом суворого обліку. Облік бланків свідоцтв здійснюється органами ДПС. Свідоцтво видається безстроково виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам. Платникам єдиного податку 1-ї і 2-ї груп, які провадять кілька видів господарської діяльності, на які встановлено різні ставки єдиного податку, видається одне свідоцтво. Свідоцтво видається органом ДПС безоплатно протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання заяви. Зареєстрованим в установленому законом порядку суб’єктам господарювання (новоствореним) та ФОП, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, свідоцтво видається у день отримання органом державної податкової служби заяви щодо обрання спрощеної системи оподаткування.

Оригінал свідоцтва зберігається у платника податку та пред’являється працівникам контролюючих органів, яким надано відповідні функціональні повноваження на проведення перевірки. Копія свідоцтва повинна розміщуватися на робочому місці найманого працівника або суб’єкта господарської діяльності. У разі втрати або псування свідоцтва такому платнику видається дублікат.

Підставами для відмови у видачі свідоцтва платника ЄП є:

  • невідповідність такого суб’єкта господарювання вимогам статті 291 Податкового кодексу України;
  • наявність у суб’єкта господарювання, який утворюється в результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу, що виникли до такої реорганізації;
  • подання протягом календарного року більше одного разу заяви про перехід на спрощену систему оподаткування.

У разі відмови у видачі свідоцтва орган ДПС зобов’язаний надати протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку.

До раніше виданого свідоцтва у день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо:

  • найменування суб’єкта господарювання (для юридичної особи), або ПІПБ фізичної особи — підприємця;
  • податкової адреси суб’єкта господарювання;
  • місця провадження господарської діяльності;
  • видів господарської діяльності та ставки єдиного податку.

Детальніше дивіться бланк свідоцтва платника єдиного податку:
Скачать бланк свідоцтва платника єдиного податку — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Свидетельства с метками , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.