Типовий договір оренди землі — бланк форми

Бланк форми типового договору оренди землі затверджено Постановою Кабінету міністрів України № 220 від 03.03.2004 року зі змінами від 03.09.2008 р. В бланку договору зазначаються: місце та дата складання договору, ПІПБ орендаря та орендодавця (найменування юридичної особи), цільове призначення ділянки, що орендується та її місцезнаходження. Далі вказуються відомості про ділянку: плаща та якісні характеристики; перелік об’єктів нерухомого майна, що розташовані на ділянці з зазначенням їх характеристик і стану; нормативна грошова оцінка земельної ділянки; перелік недоліків, що можуть перешкоджати іі цільовому використанню, та інші особливості.

Далі вказується термін дії договору (років). Згідно закону після закінчення строку дії договору орендар має переважне право поновити його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за зазначену в договорі кількість днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.

В договорі також зазначаються: форма та розмір орендної плати, умови використання земельної ділянки, умови і строки передачі земельної ділянки в оренду, умови повернення земельної ділянки, обмеження щодо використання земельної ділянки та інші дані. В кінці договору зазначаються реквізити та підписи сторін. Договір реєструється в органі державної реєстрації за місцем розташування земельної ділянки.

Детальніше дивіться бланк типового договору оренди землі:
 Скачати  бланк типового договору оренди землі — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Договора с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.