Бланк товарно-транспортної накладної (ТТН). Форма N 1-ТН

Увага! Форму змінено згідно Наказу Міністерства інфраструктури України N 983 від 05.12.2013. Дивіться бланк нової форми.

Дана форма товарно-транспортної накладної (ТТН) затверджена спільним наказом Мінтрансу та Мінстату № 488/346 від 29.12.95 р. і є первинним документом бухгалтерського обліку при здійсненні комерційних вантажоперевезень по Україні. ТТН містить відомості про вантаж, його кількості, масу, назву, маршрут, реквізити відправника і одержувача, а також відомості про автотранспортне підприємство і рухомомий склад, що здійснює перевезення. В шапці бланку накладної зазначається дата заповнення, марка та державний номер автомобіля, до якого подорожнього листа складається, назва автопідприємства, ПІПб водія, назва вантажовідправника, назва вантажоодержувача, адреси пунктів навантаження та розвантаження, державні номери причепів.

Після цього заповнюється таблиця відомостей про вантажі: номенклатурний номер, назва продукції (товару або номер контейнеру), кількість, ціна, сума, перелік документів на вантаж, вид пакування, кількість місць, спосіб визначення маси, код та клас вантажу, та масу брутто. Після цього зазначається ПІПб, посада та підпис особи яка здійснила випуск та сума випуску цифрами та прописом, а також інші відомості.

Детальніше дивіться бланк форми 1-ТН:

Скачати бланк товарно-транспортної накладної (ТТН) в форматі MS Word;
Скачать бланк товарно-транспортної накладної (ТТН) в формате MS Excel;
Скачать зразок заповненої ТТН;
— Дивіться також Бланк нової форми 1-ТН.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Накладные с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий: Бланк товарно-транспортної накладної (ТТН). Форма N 1-ТН

  1. Аня говорит:

    З 2014 року у нас тепер нова форма ТТН (наказ 983)

Комментарии запрещены.