Трудовий контракт (контракт з працівником) — зразок та бланк

Трудовий контракт (або контракт з працівником), згідно ст. 21 КЗпП — є особливою формою трудового договору, який відрізняється тим, що в ньому за згодою сторін можуть бути визначені: термін дії контракту, умови його розірвання, права, обов’язки та відповідальність сторін, умови праці та матеріального забезпечення працівника. Контракт укладається, наприклад, з педагогічними, науково-педагогічними працівниками або помічником адвоката. Типову форму контракту з працівником (не поширюється на керівників підприємств державної форми власності) затверджено наказом N 23 від 15.04.94 р. Порядок укладання контрактів при прийнятті на роботу працівників затверджено постановою № 170 від 19.03.94 року, але при прийманні керівника підприємства державної форми власності слід користуватись постановою № 203 від 19.03.93 року.

Перелічимо основні положення порядку укладання трудового контракту з працівником (не керівником підприємства державної форми власності):

  • Контракт складається у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу та зберігається у кожної сторони.
  • Контракт набирає чинності з момента підписання обома сторонами та вимагає видання наказу про прийняття на роботу.
  • У контракті прописуються обсяги роботи та вимоги до якості і строків її виконання, строк дії контракту, права, обов’язки та взаємна відповідальність сторін, умови оплати й організації праці, підстави припинення та розірвання контракту, соціально-побутові та інші умови.
  • Якщо працівник для службових поїздок використовує власне авто, то в контракті зазначаються також умови відшкодування витрат.
  • Вказуються умови відшкодування витрат пов’язаних з дострокоим припиненням контракту.
  • Контакт може бути переукладений або подовжений за 2 місяці до закінчення терміну його дії.

Бланки та зразки трудових контрактів (контрактів з працівником):
Скачати бланк типової форми контракту з працівником  — формат MS Word.
Скачати зразок трудового контракту — формат MS Word.
Скачать зразок трудового контракту 2 — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Договора, Контракты с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.