ТТН — ліс (бланк). Спеціалізована форма товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом

Бланк товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (форма ТТН-ліс), а також інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Міністерства інфраструктури України та Міністерства аграрної політики та продовольства № 961/707 від 29.11.2013 року. Згідно цього наказу у графі «Вантажовідправник» зазначаються найменування державного лісогосподарського підприємства, яке здійснює первинний відпуск деревини, і його місцезнаходження (місце розташування структурного підрозділу). У графі «Перевізник» зазначаються найменування (ПІПБ) суб’єкта господарювання (юридичної особи або фізичної особи — підприємця) та/або ПІПБ фізичної особи, що одержує для перевезення вказану у ТТН деревину для власних потреб. У разі перевезення деревини власним автомобільним транспортом державного лісогосподарського підприємства зазначається «Вантажовідправник».

У графі «Вантажоодержувач» зазначається найменування (ПІПБ) суб’єкта господарювання (юридичної особи або ФОП) та/або ПІПБ фізичної особи, що одержує (оприбутковує) вказану в накладній деревину. В кінці бланк візується підписами осіб, що відпустила та прийняла вантаж.

Детальніше дивіться бланк ТТН та інструкцію з її заповнення:
Скачать бланк ТТН (ліс) — формат MS Word.
Скачати інструкцію з заповнення ТТН (ліс) — формат MS Word.

       

Запись опубликована в рубрике Бланки, Накладные с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.