Уточнюючий розрахунок ПДВ бланк. Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок

Уточнюючий розрахунок до податкової декларації з ПДВ надсилається у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації. Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлені.

Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, не застосовуються.

Дивіться бланк уточнюючого розрахунку ПДВ:
Скачати бланк уточнюючого розрахунку ПДВ;

Запись опубликована в рубрике Бланки с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.