Форма БСВ. Додаток 16. Відомості про осіб, що мають підстави для зарахування стажу роботи без сплати страхових внесків до ПФУ

Відомості про осіб, що мають підстави для зарахування стажу роботи  без сплати страхових внесків до ПФУ. (форма БСВ, Додаток 16 до Інструкції про порядок обчислення і сплати підприємствами, установами, організаціями та громадянами збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, інших платежів, а також  обліку їх  надходження до Пенсійного фонду України). Цей документ призначений для обліку періоду страхового стажу, впродовж якого внески в ПФУ не сплачувалися. У документі ставиться відмітка навпроти типу форми: початкова, коригувальна, скасовувальна; призначення пенсії. Проставляється дата звітного року, прописується назва органу, що подає відомості про стаж.

В розділах таблиці зазначають інформацію про фізичну особу: номер облікової картки фізичної особи згідно з Державним реєстром фізичних осіб, код підстави: закон, стаття, пункт, частина; тривалість стажу. Відмічають реєстраційний номер пачки в роботодавця. Керівник підприємства візує бланк, зазначає своє прізвище, ставить дату і печать.

Детальніше дивіться бланк.
Скачать форму БСВ. Додаток 16 — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ведомости с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.