Форма 1-підприємництво річна та коротка річна (бланк та інструкція заповнення) — структурне обстеження підприємства (наказ Держстату № 321 від 01.08.2012)

Бланки форм державного статистичного спостереження ф.№1-підприємництво (річна) та ф.№1-підприємництво (коротка) (річна) — «структурне обстеження підприємства» затверджено наказом № 321 Державної служби статистики України від 01.08.2012р. Термін подання звітів — не пізніше 9 лютого. Звіти подають юридичні особи (підприємства) за переліком, установленим органами державної статистики — за місцезнаходженням. В адресній частині звіту наводяться: за реквізитом «Найменування» — повне найменування підприємства, що звітує (згідно з реєстраційними даними); за реквізитом «Місцезнаходження» — місцезнаходження підприємства відповідно до реєстраційних даних; за реквізитом «Адреса здійснення діяльності, щодо якої подається звіт» (фактична адреса) — повна поштова адреса фактичного місцезнаходження підприємства, що звітує. У рядках, графах звіту, які не мають показників, ставиться прочерк.

У рядку 100 «господарська діяльність здійснювалась протягом _ місяців звітного періоду» — вказується кількість місяців звітного періоду, протягом яких фактично здійснювалась господарська діяльність, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт та надання послуг.

Детальніше дивіться бланки форм та інструкцію щодо їх заповнення:
 Скачать бланк форми 1-підприємництво (річна) — формат MS Word.
 Скачать бланк форми 1-підприємництво (коротка річна) — формат MS Word.
Роз’яснення  щодо заповнення форми № 1- підприємництво (коротка річна) — формат MS Word.
Інструкція щодо заповнення форм 1-підприємництво — формат MS Word.
Дивіться також: форма 1-підприємництво бланк (квартальна) — звіт про основні показники діяльності підприємства.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.