Форма 10-зез (квартальна) бланк + інструкція (звіт про іноземні інвестиції в Україну)

Бланк звіту про іноземні інвестиції в Україну (форма N 10-зез, квартальна) затверджено Наказом Держкомстату України № 115 від 13.05.2011 Звіт подають юридичні особи (резиденти) усіх видів економічної діяльності, які одержали інвестиції від зарубіжних партнерів-нерезидентів та мають пов’язані з цим зобов’язання/вимоги перед нерезидентами, включаючи дані щодо всіх відокремлених та структурних підрозділів, а також філії та постійні представництва нерезидентів в Україні. Звіт подається до органу державної статистики за місцезнаходженням. Термін подання — не пізніше 7 числа після звітного періоду. В звіті вказуються дані про респондента: найменування, місцезнаходження (юридична адреса), адреса здійснення діяльності, щодо якої подається форма звітності (фактична адреса).

Звіт складається з двох розділів: 1 — прямі інвестиції, 2 — внески вашого підприємства в підприємства-резиденти. Інформацію про заповнення звіту дивіться в інструкції щодо заповнення форми.

Детальніше дивіться бланк звіту про іноземні інвестиції в Україну та інструкцію, щодо заповнення форми 10-зез (квартальна):
Скачать бланк звіту 10-зез (квартальна) — формат MS Word.
Скачати інструкцію щодо заповнення форми — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.