Форма 2-інвестиції (річна) бланк (капітальні інвестиції, вибуття й амортизація активів) + інструкція щодо заповнення форми

Бланк «капітальні інвестиції, вибуття й амортизація активів» (форма N 2-інвестиції, річна) затверджено Наказом Держстату України № 308 від 20.07.2012 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, інвестиційних проектів і будівництва». Звіт подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які знаходяться у спеціальних (вільних) економічних зонах або на територіях пріоритетного розвитку та реалізують у цих зонах або на територіях інвестиційні проекти (за кожним проектом). Звіт подається до органу державної статистики за місцезнаходженням. Бланк підписується керівником підприємства та особою, що відповідає за достовірність наданої інформації.

Термін подання звіту — не пізніше 9 лютого після звітного року. У розділі 1 відображаються фактично освоєні (або використані) у звітному періоді обсяги капітальних інвестицій у матеріальні та нематеріальні активи за рахунок передбачених чинним законодавством джерел фінансування, без урахування суми ПДВ, та витрати на будівництво житла для подальшого продажу (або передачі), які за обліком витрат не належать до капітальних інвестицій респондента… Детальнішу інформацію щодо заповнення дивіться в інструкції.

Дивіться бланк та інструкцію щодо заповнення:
Скачать бланк форми 2-інвестиції (річна) — формат MS Word.
Скачати інструкцію щодо заповнення форми 2-інвестиції — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.