Типова форма N 380 (бюджет): Меморіальний ордер N 1 (бланк форми) — накопичувальна відомість за касовими операціями

Бланк меморіального ордера N 1 (накопичувальна відомість за касовими операціями) (форма N 380 бюджет) затверджено наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Відповідно закону даний ордер застосовується при обробці звітів касирів з метою систематизації оборотів у касі за поточний місяць. Кожен звіт касира заноситься до накопичувальної відомості за відповідними кореспондентськими субрахунками одним рядком, тобто записуються всі обороти в касі з надходження та витрачання коштів за дебетом чи кредитом відповідних субрахунків рахунку 30 «Каса».

Якщо бюджетна установа здійснює касові операції в національній та іноземній валюті, то меморіальні ордери складаються окремо для кожного виду валюти та нумеруються відповідно N 1-1, 1-2 та ін. У накопичувальній відомості за касовими операціями за субрахунком 302 «Каса в іноземній валюті» за кожним звітом касира записи здійснюються окремими рядками в національній та іноземній валюті, що застосовувалась для касової операції. У графі «N з/п» такі записи відображаються за одним порядковим номером.

Оскільки операції із надходження готівкових коштів з реєстраційних (спеціальних реєстраційних, поточних) рахунків до каси установи та із внесення готівкових коштів з каси на реєстраційні (спеціальні реєстраційні, поточні) рахунки також відображаються в меморіальному ордері N 2 або N 3, то при перенесенні підсумків руху коштів у касі з накопичувальної відомості до книги «Журнал-головна» ці обороти виключаються.

Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна». Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 380-авт (бюджет) використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Порядок складання такий самий, як і у форми 380.

Детальніше дивіться бланки меморіального ордеру №1 (форма № 380).
Скачать бланк типової форми N 380 (бюджет) — формат MS Word.
Скачать бланк типової форми N 380-авт (бюджет) — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів одним файлом — формат PDF.

       

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.