Бланки типових форм N 381 (бюджет) та 381-АВТ: Меморіальний ордер N 2 — накопичувальна відомість руху грошових коштів загального фонду в органах Державного казначейства України (установах банків)

Бланк меморіального ордера N 2 (накопичувальна відомість руху грошових коштів загального фонду в органах Державного казначейства України (установах банків)) (форма N 381 бюджет) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Дана форма використовується для відображення в обліку операцій з надходження на рахунок установи асигнувань та здійснення касових видатків загального фонду, тобто вибірки з надходження та витрачання коштів з реєстраційних (особових) рахунків в органах Державного казначейства України (поточних рахунків — в установах банків).

Накопичувальні відомості складаються окремо за кожним реєстраційним (особовим, поточним) рахунком установи, тобто при наявності декількох рахунків в органах Державного казначейства України (установах банків), відкритих на ім’я бюджетної установи, кожен рахунок оформляється окремим меморіальним ордером, які нумеруються N 2-1, 2-2, 2-3 та ін. Операції з руху коштів загального фонду в іноземній валюті оформляються окремими меморіальними ордерами за видами валют.

Записи операцій в накопичувальні відомості здійснюються на підставі щоденних виписок з реєстраційних (особових, поточних) рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України (установах банків), з доданням до них підтвердних документів (платіжних доручень тощо).

У накопичувальній відомості руху грошових коштів загального фонду в іноземній валюті на рахунках в установах банків (субрахунок 318 «Поточні рахунки в іноземній валюті») за кожною випискою банку записи здійснюються окремими рядками в національній та іноземній валюті. У графі «N з/п» такі записи відображаються за одним порядковим номером.

Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна». Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 381-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 381-АВТ здійснюється аналогічно порядку складання форми № 381.

Детальніше дивіться бланки форм меморіального ордера № 2.
Скачать бланк форми № 381 — формат MS Word.
 Скачать бланк форми № 381-АВТ — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів одним файлом — формат PDF.

       

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.