Меморіальний ордер N 11. Бланк форми N 398 (бюджет) та 398-авт (бюджет). Зведення накопичувальних відомостей про надходження продуктів харчування

Бланки меморіального ордера N 11 (зведення накопичувальних відомостей про надходження продуктів харчування) (форма N 398 бюджет та 398-авт) затверджено Наказом Державного казначейства України № 68 від 27.07.2000 «Про затвердження Інструкції про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання». Дана форма меморіального ордера використовується в тих випадках, коли установою складається декілька накопичувальних відомостей про надходження продуктів харчування. Меморіальний ордер складається за результатами місяця на підставі накопичувальних відомостей про надходженням продуктів харчування окремо за кожною матеріально відповідальною особою (обслуговуючою установою). Записи до накопичувальної відомості про надходження продуктів харчування здійснюються окремо за кожним постачальником. Позиція «Сума оборотів за меморіальним ордером» у вигляді відповідної кореспонденції рахунків переноситься до книги «Журнал-головна».

Меморіальний ордер підписується виконавцем, особою, що перевірила меморіальний ордер, та головним бухгалтером.

Форма N 398-авт використовується при автоматизованому веденні бухгалтерського обліку. Складання відомості за формою N 398-авт здійснюється аналогічно порядку складання форми N 398.

Детальніше дивіться бланки форм меморіального ордеру № 11.
Скачать бланк форми N 398 — формат MS Word.
Скачати бланк форми N 398-авт — формат MS Word.
Скачати бланки всіх форм меморіальних ордерів єдиним файлом — формат PDF.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Ордера с метками . Добавьте в закладки постоянную ссылку.