Форма 51-АВТО (місячна) — бланк звіту про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом (наказ № 220 від 22.07.2013)

Дану форму бланка звіту про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом затверджено наказом Держстату України № 220 від 22.07.2013 р. Звіт подають юридичні особи та їхні відокремлені підрозділи, основним або одним з видів економічної діяльності яких є вантажні й (або) пасажирські автоперевезення. Звіт подається до органу державної статистики за місцезнаходженням (місцем здійснення діяльності) не пізніше 4 числа після звітного періоду. В звіті заповнюються дані про респондента: найменування; юридична адреса; адреса здійснення діяльності, щодо якої подається форма звітності.

До звіту включаються дані про роботу: вантажних автомобілів, пов’язану з виконанням вантажних перевезень на власному та орендованому (без водіїв) транспорті, у тому числі міжнародних, за договорами та разовими замовленнями з інших підприємств (організацій) на комерційній основі (тобто за плату); пасажирських перевезень автобусами на маршрутах, разовими замовленнями інших юридичних осіб та в порядку індивідуального обслуговування фізичних осіб, включаючи екскурсійні та туристичні перевезення пасажирів на комерційній основі (тобто за плату).

Детальніше дивіться бланк форми 51-АВТО та інструкцію з її заповнення:
Скачати бланк форми 51-авто (місячна) — формат MS Word.
Скачать інструкцію з заповнення — формат PDF.
— Дивіться також: Попередня форма.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.