Форма N 1-ІП (квартальна) бланк. Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку. Інструкція з заповнення

Бланк звіту підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку (форма N 1-ІП, квартальна) затверджено Наказом Держстату України № 308 від 20.07.2012 Звіт подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які знаходяться у спеціальних (вільних) економічних зонах або на територіях пріоритетного розвитку та реалізують у цих зонах або на територіях інвестиційні проекти (за кожним проектом). Звіт подається до органу державної статистики за місцезнаходженням. Термін подання звітк — не пізніше 40 дня після звітного періоду. Звіт складається окремо щодо кожного інвестиційного проекту, який реалізовує підприємство. Усі показники звіту повинні відображати підсумки реалізації інвестиційного проекту, а не загальної діяльності всього підприємства.

Звіт складається щоквартально накопичувальним підсумком з початку реалізації проекту та з початку звітного року. Вартісні показники у звіті заповнюються в числах з одним десятковим знаком після коми. Інформацію щодо порядку заповнення дивіться в інструкції.

Детальніше дивіться бланк звіту та інструкцію.
Скачать бланк звіту 1-ІП (квартальна) — формат MS Word.
Скачати інструкцію щодо заповнення бланку 1-ІП (квартальна) — формат MS Word.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.