Звіт з праці. Форма № 1-ПВ місячна бланк

Увага! Форму змінено наказом Держстату України № 239 від 07.08.2013. Дивіться бланк нової форми.

Даний бланк звіту з праці (форма № 1-ПВ, місячна) затверджено Наказом Держкомстату № 307 від 28.07.2010. Звіт подають юридичні особи, їхні відокремлені підрозділи, визначені за переліком органів державної статистики до органу державної статистики за місцем здійснення діяльності не пізніше 7-го числа після звітного періоду. Порядок заповнення форми викладено в Інструкції. В адресній частині форми N 1-ПВ (місячна) зазначаються найменування підприємства, місцезнаходження та місце здійснення діяльності, щодо якої подається звіт. Підприємство, що заповнює форму N 1-ПВ (місячна) за структурний підрозділ, вказує у відповідному рядку найменування цього структурного підрозділу.

У рядку 1030 відображається сума податку з доходів фізичних осіб, визначена з суми фонду оплати праці усіх працівників (рядок 1020). Цей показник розраховується шляхом множення частки фонду оплати праці в оподатковуваному доході на загальну суму податку з доходів фізичних осіб. Сума податку відображається відповідно до розміру фонду оплати праці, нарахованого за звітний місяць (період), при цьому перерахунок податку працівника за попередній рік у рядку 1030 не враховується.

У рядку 1060 відображається кількість фактично відпрацьованих штатними працівниками людино-годин, ураховуючи час, відпрацьований у вихідні (за графіком), святкові та неробочі дні, період службових відряджень, на надурочних роботах, а також час роботи надомників. Час, відпрацьований працівниками, які працюють за сумісництвом на тому самому підприємстві, де й основне місце роботи, ураховується у цьому рядку в повному обсязі.

Детальніше дивіться бланк звіту:
Скачати бланк звіту з праці — формат MS Word.
— Дивіться також: Інструкція, щодо заповнення форми 1-ПВ — формат MS Word.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий: Звіт з праці. Форма № 1-ПВ місячна бланк

  1. Аня говорит:

    Дякую за бланк

Комментарии запрещены.