Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва (СМП). Бланки форм ПСБО-25: 1-М (баланс), 2-М (звіт про фінансові результати), 1-МС, 2-МС (спрощені)

Положення (стандарт) бухгалтерського обліку № 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва (СМП)» (ПСБО-25) затверджено наказом Міністерства фінансів N 39 від 25.02.2000 з останніми змінами. Форми фінансового звіту СМП викладено у додатку 1 (форми 1-М, 2-М) та додатку 2 (форми спрощеного звіту 1-МС, 2-МС). У балансі (форма 1-М або 1-МС) відображаються активи, зобов’язання та власний капітал. Підсумок активів балансу повинен дорівнювати сумі зобов’язань та власного капіталу. У звіті про фінансові результати (форма 2-М або 2-МС) наводиться інформація про доходи, витрати, прибутки і збитки від діяльності підприємства за  звітний період. Зміст статей балансу та звіту про фінансові результати викладено в інструкції з заповнення.

В шапці бланку зазначається назва підприємства, організаційно-правова форма, код виду економічної діяльності, середня кількість працівників, адреса та телефони. Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва візується підписами керівника та головного бухгалтера підприємства.

Детальніше дивіться бланки форм та інструкцію:
Скачать фінансовий звіт СМП — Додаток 1 (форми 1-М та 2-М).
Скачать спрощений фінансовий звіт СМП — Додаток 2 (форми 1-МС та 2-МС) .
Інструкція з заповнення.

   

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.