Інструкція щодо заповнення форми 6-ПВ

Форма № 6-ПВ (річна) «Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання» затверджена наказом Держстату України № 355 від 16.08.2012р. Форма складається з 3 розділів: «Кількість працівників за якісним складом на 31 грудня звітного року»; «Підготовка кадрів»; «Підвищення кваліфікації». Роздивимось, що в яких рядках необхідно заповнювати. У рядку 12010 відображається облікова кількість штатних працівників, визначених відповідно до положень розділу 2 Інструкції зі статистики кількості працівників. Показник узгоджується з даними рядка 5050 форми № 1–ПВ (термінова-квартальна) «Звіт з праці» за січень-грудень звітного року.

У рядку 12020 відображається кількість працівників, які згідно з трудовим договором прийняті на роботу на умовах неповного робочого дня (тижня) або яким надалі було встановлено неповний робочий день (тиждень) за згодою працівника.

У рядках 12030–12060 здійснюється розподіл працівників за віковими групами залежно від числа повних років, що виповнилося їм за станом на кінець року.

У рядках 12070, 12080 відображається кількість працівників з неповною, базовою та повною вищою освітою (відповідно до статті 7 Закону України «Про вищу освіту»), які мають документ про вищу освіту відповідного навчального закладу.

У рядку 12100 відображається кількість працівників, які отримують пенсії за вислугу років відповідно до законодавства, що діяло раніше (пункт 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»). До них, зокрема, відносяться окремі категорії працівників авіації та льотно-випробного складу, робітники локомотивних бригад, водії вантажних автомобілів на шахтах, у рудниках, розрізах і рудних кар’єрах, плавсклад морського, річкового флоту, робітники і майстри, безпосередньо зайняті на лісозаготівлях і лісосплаві, деякі категорії артистів театрів, працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення та ін. До зазначеної кількості враховуються також працівники, які отримують пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та Закону України «Про прокуратуру».

Детальніше дивіться повний текст інструкції та бланк звіту 6-пв:
Скачать інструкцію щодо заповнення форми 6-ПВ — формат PDF.
— Дивіться також: бланк звіту 6-пв (річна).

Запись опубликована в рубрике Информация с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.