Форма 1-підприємництво бланк (квартальна). Звіт про основні показники діяльності підприємства

Форму № 1-підприємництво (квартальна) затверджено наказом Держкомстату України № 365 від 30.08.2010р. Звіт подають до органу державної статистики за місцезнаходженням підприємства за переліком, встановленим органами державної статистики. Термін подання звіту: за I, II , III квартал — не пізніше 25  числа  місяця, наступного за звітним періодом, а за IV квартал — не пізніше 20 лютого року, наступного за звітним. В шапці бланка № 1-підприємництво вказуються дані про респондента: найменування, юридична адреса (поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця/провулок, площа, № будинку/корпусу, № квартири/офісу), фактична адреса (адреса здійснення діяльності, щодо якої подається форма звітності).

Даний наказ втратив чинність з 1 січня 2013 року на підставі наказу Державної служби статистики України N 321 від 1 серпня 2012 року, згідно з яким затверджено форму N 1-підприємництво (річна) «Звіт про основні показники діяльності підприємства» та форму N 1-підприємництво (коротка) — річна «Звіт про основні показники діяльності підприємства».

Детальніше дивіться бланк форми 1-підприємництво (квартальна):
 Скачать бланк форми 1-підприємництво (квартальна) — формат MS Word.
Інструкція щодо заповнення форм 1-підприємництво — формат MS Word.

   

Русское название: бланк формы 1-предпринимательство (квартальная) — отчет об основных показателях деятельности предприятия.

Запись опубликована в рубрике Бланки, Отчеты с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.